Zaistite si
bezpečnú budúcnosť

Netvrdíme, že dodržiavanie súladu s NIS2 bude hračka...
ale s našou pomocou to bude omnoho jednoduchšie.

Cesta k súladu s NIS2 so Slovanetom a Cyllium

  1. Analýza aktuálnej situácie: Vďaka auditným, analytickým a expertným službám pod dohľadom skúsených profesionálov s medzinárodnými skúsenosťami a certifikáciami, vám pomôžeme identifikovať hrozby, posúdiť a nastaviť procesy tak, aby ste dosiahli primeranú úroveň ochrany a súladu s legislatívou.
  2. Maximálna ochrana: Naše technologické riešenia poskytujú špičkovú ochranu vašich digitálnych aktív, chrániac ich pred hrozbami kybernetickej bezpečnosti.
  3. Digitálna bezpečnosť: S naším riešením máte istotu, že vaše podnikové údaje sú v bezpečí a chránené pred neoprávneným prístupom.
  4. Komplexné riešenia: Ponúkame širokú škálu funkcií a nástrojov na riadenie a monitorovanie bezpečnosti siete a dát v reálnom čase.
  5. Špecializovaná podpora: Naši odborníci v oblasti kybernetickej bezpečnosti vám poskytnú individuálnu podporu a poradenstvo pri implementácii a správe postupov a riešení pre súlad s NIS2.
  6. Inovácia a aktualizácie: S našimi riešeniami a skúsenosťami budete vždy krok vpred, vďaka pravidelným aktualizáciám a implementácii najnovších technologických inovácií.
  7. Jednoduchá integrácia: Vďaka individuálnemu prístupu ku každému prípadu bude návrh a integrácia riešení do vašej existujúcej infraštruktúry plynulá, minimalizujúc čas a náklady na nasadenie.

S NIS2 od Slovanetu a Cyllium získate bezpečnú a spoľahlivú ochranu svojho podniku pred kybernetickými hrozbami a zabezpečíte si pokojný spánok bez starostí o bezpečnosť vašich dát a siete.

Fázy
implementácie NIS2

Pozrite si naše služby pre implementáciu NIS2, navrhnuté pre celý proces až ku komplexnému zabezpečeniu.

Auditné a analytické
služby

"Kým nezistíte, kde sa nachádzate, neviete kadiaľ sa máte vydať." Úvodné audity odhalia ako ďaleko má vaša firma k súladu s NIS2.

Audit kyberbezpečnosti
GAP analýza
Analýza rizík v organizácii, biznis dopadov, kritickosti procesov a ďalšie
Kontaktujte nás
Expertné služby a procesné poradenstvo

Poradíme vám, aké kroky a opatrenia vás posunú bližšie k dosiahnutiu súladu s NIS2.

Podpora implementácie bezpečnostných opatrení
Príprava bezpečnostnej dokumentácie
Školenie zamestnancov, poradenstvo a ďalšie
Kontaktujte nás
Kyberbezpečnostné technológie

Iba ľudia a procesy vás v kyberpriestore neochránia. Technológie áno.

Profesionálne technologické riešenia
Zabezpečenie vašej siete zvonka ale aj zvnútra
Správa riešenia zastrešená našimi odborníkmi
Kontaktujte nás

NIS2 novinky

Chcete byť informovaný o novinkách v smernici NIS2? Zadajte Váš e-mail a prihláste sa na odber najnovších informácií, exkluzívnych článkov a pozvánok na odborné workshopy.

Ďakujeme za Váš záujem!
Oops! E-mail má nesprávny tvar.