Prečo sa s NIS2 obrátiť na nás

Spoločnosť Slovanet v partnerstve s Cyllium prináša záruku  profesionality, odbornosti a dlhoročných skúseností v oblasti kyberbezpečnosti. Práve to sú vlastnosti, ktoré oceníte pri implementácii požiadaviek NIS2.

25 rokov
na trhu
50k+
aplikovaných služieb a riešení
4k+
firemných klientov

Slovanet - odborník v oblasti
kybernetickej bezpečnosti

Slovanet je je jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Poskytuje široké portfólium telekomunikačných služieb pre všetky zákaznícke segmenty – od domácností a menších firiem až po veľké organizácie a korporácie. Vďaka svojmu stabilnému rastu dlhodobo patrí medzi najvýznamnejších hráčov trhu.

Súčasný Slovanet bol založený v roku 1999, no história jeho predchodcov siaha až do roku 1954. Postupne sa od základných dátových a hlasových služieb čoraz viac zameriava na oblasti cloudu a kyberbezpečnosti. Svojim zákazníkom poskytuje komplexné zabezpečenie IT infraštruktúry a citlivých dát, prispôsobené ich individuálnym požiadavkám a potrebám.

Hlavnou pridanou hodnotou, okrem profesionálnych celosvetovo uznávaných technológií, sú najmä skúsenosti a certifikácie odborníkov Slovanetu. Vďaka svojej kvalifikácii si Slovanet dlhodobo udržiava prestížne ocenenia Fortinet Platinum Partner a Fortinet Security Fabric Expert. Vďaka ich expertíze si môžete byť istí, že návrh aj následná správa riešení kyber-bezpečnosti budú v tých správnych rukách.

Odborníci Slovanetu s dlhoročnými skúsenosťami sú garanciou profesionality poskytovaných riešení kyberbezpečnosti.

Na podporu dodržania súladu so smernicou NIS2 dokáže Slovanet zákazníkom nadizajnovať široké spektrum technológií a bezpečnostných riešení, pokrývajúcich špecifické potreby a slabé miesta v zabezpečení IT.

Cyllium - profesionálny audit a analýzy

Skupina firiem CYLLIUM poskytuje široké spektrum služieb a riešení v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Vykonávame auditné, analytické, expertné
a technologické služby pod dohľadom skúsených profesionálov
s medzinárodnými skúsenosťami a certifikáciami.

Uvedomujeme si, že na plynulý a bezpečný chod firiem vplýva množstvo kybernetických, ale aj procesných hrozieb. Naším poslaním je pomôcť vám tieto hrozby identifikovať, posúdiť a nastaviť interné procesy tak, aby ste sa im vedeli vyhnúť, správne na ne reagovať a dosiahli primeranú úroveň ochrany svojich aktív.

Dlhoročné skúsenosti nám umožňujú poskytovať líderstvo a odborné znalosti, ktoré naši klienti potrebujú na úspešné zvládnutie ich bezpečnostných výziev. Citlivo vnímame akútny nedostatok odborníkov v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti. Disponujeme odborným tímom špecialistov a sme pripravení ich expertízu využiť pre vaše potreby.

Náš tím tvoria skúsení odborníci v oblasti IT auditu, IT bezpečnosti, riadenia informačných a kybernetických rizík pre oblasti IT a OT a poradenstva v oblasti IT a kyberbezpečnosti. Zabezpečíme pre vás a testovanie IT bezpečnosti, návrhy a implementáciu bezpečnostných opatrení, školenia, prednášky, ale aj outsourcing bezpečnostných špecialistov.

NIS2 novinky

Chcete byť informovaný o novinkách v smernici NIS2? Zadajte Váš e-mail a prihláste sa na odber najnovších informácií, exkluzívnych článkov a pozvánok na odborné workshopy.

Ďakujeme za Váš záujem!
Oops! E-mail má nesprávny tvar.